odważna i ciekawa kolorystyka wnętrza w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 43,9 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 695 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 250 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. stolarkę drzwiową, wyrównano ściany, położono nowe podłogi, kompletni urządzono łazienkę i wymieniono instalacją elektryczną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również doskonałą lokalizacją na terenie kameralnego osiedla w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i znanego zbiornika wodnego. Osiedle z pełną infrastrukturą towarzyszącą (sklepy, przedszkole, szkoła). Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie gospodarcze (ok. 3 m2). Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji.

Zapraszamy pośredników do współpracy. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-17)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl