slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kłodzko

Apartament na sprzedaż Kłodzko

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kłodzku (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 849 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 469 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni. Rodziny z małymi dziećmi docenią pobliskie, nowe place zabaw, a zmotoryzowanych ucieszy opcja wynajęcia podziemnego garażu. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fantastycznym widokiem z balkonu oraz okien na przepiękne góry. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane w nowoczesnym, wysmakowanym stylu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + hol + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Wszystkie pokoje są słoneczne, jasne, widne i komfortowe. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Oferujemy bezpłatnie pomoc w poszukiwaniu i uzyskaniu finansowania kredytem hipotecznym lub inwestycyjnym. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-163)

Kontakt:
e-mail: w.trzcialkowski@wgn.pl