slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 34 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 118 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 310 tys. zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu przepięknej zieleni i rezerwatu przyrody. Na entuzjastów nowoczesnych technologii czekają: SPA, aeroklub, skatepark, baseny, stacje miejskich rowerów, siłownie, plaże, ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdziemy także bogate zaplecze handlowo-usługowe: szkoły, sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, place zabaw etc. Zmotoryzowani docenią bliskość drogi ekspresowej S6 i E23. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Właściciele aut docenią strzeżony szlabanem i kamerą monitoringu parking na kilkadziesiąt aut.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert estetycznie wykończonym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + łazienka + korytarz. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i późniejszym, lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Oferujemy możliwości dotyczące finansowania oraz ubezpieczenia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (069-35)

Kontakt:
e-mail: kolobrzeg@wgn.pl