imponujące dużą przestrzenią wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1920 roku o 3 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Kamienica z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 299 000 złotych (4 077 zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 73,34 mkw. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim nowoczesnym wnętrzem i modnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, jak np. oświetlenie LED albo podwieszane sufity. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + 2 kuchnie + łazienka z wc + pokój dzienny + przedpokój. Warto jeszcze podkreślić duży potencjał aranżacyjny w postaci możliwości zabudowy dodatkowej powierzchni korytarza i adaptacji poddasza. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są modnie wyremontowane, a także częściowo wyposażone. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w niezwykle nobilitującej lokalizacji, w centrum. Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1689)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl