nowoczesne wnętrze pokoju dziennego w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Łódź

Apartament na sprzedaż Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 793 zł/m2. Budynek z 2011 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 510 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie strzeżonego osiedla. W najbliższej okolicy znajdziemy przepiękne tereny zielone, parki, szkołę, sklepy, rynek, obiekty kultu religijnego. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– łazienka
– sypialnia
– balkon
– pokój gościnny
– wc
– przedpokój
– aneks kuchenny.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są słoneczne, jasne i widne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany i zaaranżowany został przez profesjonalnego architekta wnętrz. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-268)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl