nowocześnie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 882 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 84 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 500 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany na 2 ekskluzywnych poziomach w niezwykle elitarnej lokalizacji. To prestiżowe, zamknięte, strzeżone i monitorowane osiedle. Wokół znajdziemy nie tylko przepiękne tereny zielone, ale również niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: znaną galerię handlową, ośrodki zdrowia, szkoły czy liczne sklepy. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: przedpokój + pokój dzienny + 2 łazienki + aneks kuchenny + 2 pokoje + balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem postojowym, a także komórką lokatorską w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Wizualizacje przedstawiają, jak będzie wyglądało wnętrze po skończeniu prac wykończeniowych. Podana cena ekskluzywnego apartamentu jest ceną ofertową. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej informacji na temat oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Podczas prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-361)

Kontakt:
e-mail: m.judzin@wgn.pl