kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Malbork

Apartament na sprzedaż Malbork

Luksusowy apartament na sprzedaż w Malborku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 309 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dziesięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na VIII piętrze i liczy 58,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 309 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie w 2018 roku, kiedy to między innymi wymieniono:
– instalację hydrauliczną
– instalację elektryczną
– podłogi
– drzwi wewnętrzne.
Funkcjonalnym rozwiązaniem jest przynależne do luksusowego apartamentu na sprzedaż pomieszczenie w piwnicy. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i pod inwestycje (krótkoterminowy wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w centrum miasta, w pobliżu placówek edukacyjnych sklepów, punktów usługowo-handlowych i marketów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż o przestronnym wnętrzu i nowoczesnej aranżacji: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + balkon + wc + 3 sypialnie + pokój dzienny.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5000)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl