po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 470 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 57 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 246 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją malowniczą lokalizacją w sercu miejscowości, przy głównym placu z fontanną. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, wypoczynku, jak i zabawy. W otoczeniu bogata infrastruktura:
– amfiteatr
– deptak
– port jachtowy
– restauracje.
Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na przepiękne jezioro. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + łazienka + salon + kuchnia + przedpokój.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1109)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl