nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51,5 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i adekwatna do zastanego luksusu cena za metr kwadratowy – 22 330 zł/m2. Budynek z 2017 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,15 mln zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z księgą wieczystą, bez zadłużeń czy hipotek.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe; bezpieczeństwo natomiast zapewniają solidne, antywłamaniowe rolety. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka z wc + sypialnia + balkon + jadalnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż jest całkowicie nowy. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno własne miejsce parkingowe na strzeżonym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zapierający dech w piersiach widokiem na Morze Bałtyckie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry, a także ogół oraz na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2994)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl