slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45,02 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 tys. zł/m2. Budynek z 2023 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 360 160 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany od zamożnych, kreatywnych klientów poszukujących „work-life balance” na wzór skandynawskiego stylu życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa futurystycznym projektem wnętrza zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami”
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– balkon;
– salon;
– aneks kuchenny;
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktyczną komórką lokatorską.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Warto podkreślić, że przyszli właściciele zwolnieni są z konieczności zapłaty podatku PCC.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie ciekawego, nowego osiedla. Wielbiciele rowerowych wycieczek docenią bogatą infrastrukturę rowerową. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w liczne zdobycze XXI wieku, jeśli chodzi o nowoczesne technologie: światłowód internetowy + instalacja TV satelitarnej + instalacja TV kablowej + instalacja TV naziemnej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym nieustannie czuwają: kamery + monitoring + domofon. Właściciele aut mają możliwość zakupu miejsca postojowego przypisanego. Luksusowy apartament na sprzedaż do własnej aranżacji zgodnie z potrzebami i wizją przyszłych mieszkańców. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny (wynajem, odsprzedaż).

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN i posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9527)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl