urządzony w klasycznym stylu salon z kominkiem w luksusowym apartamencie do sprzedaży Piotrków-Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 230 tys. złotych. Powierzchnia 77,05 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 2 985 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 1935 roku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany centralnie, gazowo za pomocą 2-funkcyjnego pieca oraz kominka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– hall
– pokój dla dziecka
– sypialnia
– łazienka z wc.

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska oraz pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż z własną księgą wieczystą i ułamkową częścią w gruncie. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-2071)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)