slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Sopot

Apartament na sprzedaż Sopot

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 599 000 zł i powierzchnia 22 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na 2 piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 27 227 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Wiąże się to m.in. z prestiżową lokalizacją w jednej z najbardziej elitarnych miejscowości nad polskim morzem. To spokojne osiedle zapewniające spokój i bezpieczeństwo. Blisko na plażę. Łatwy dostęp do obwodnicy. W zasięgu wzroku sklepy, restauracje, punkty usługowe, atrakcje kulturalne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert subtelnym wystrojem i nowoczesnym wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które cenią komfort w codziennym życiu. To również doskonała propozycja dla zamożnych singli i dobrze sytuowanych par poszukujących harmonijnego miejsca do życia w popularnej lokalizacji.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie umeblowany i wyposażony:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Na zmotoryzowanych czeka miejsce w hali garażowej. Zapraszamy do skorzystania z okazji i umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1900)

Kontakt:
e-mail: d.manaj@wgn.pl