slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 1 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 11-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 38 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 237 zł/m2, co daje 389 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1986 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje domownikom niezapominane widoki z okien na przepiękną panoramę miasta. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją w cichej i kameralnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do ścisłego centrum. Na wyciągnięcie ręki zielone miejsca spacerowe, szkoły, uczelnie, szpital, sklepy, markety, punkty usługowe, dyskonty znanych sieci, centra handlowe etc.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może ze smakiem zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.
Serdecznie polecamy i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Skupujemy nieruchomości za gotówkę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14271)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl