urządzone w klasycznym stylu wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 309 000 złotych. Powierzchnia 53,14 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 815 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. II piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1992 roku.

Prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego, w niezwykle cichej i spokojnej okolicy to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. nowoczesny monitoring, antywłamaniowe drzwi znanej marki oraz zamykane podwórko.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy duże pomieszczenie piwniczne (ogrzewane). Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10769)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl

x (x)