zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 768 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku 3-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 492 000 złotych. Wygodny metraż 72, 7 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2010 roku. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla z tarasem zorientowanym na południowy zachód. Cena ekskluzywnego apartamentu obejmuje zabudowę kuchni łącznie z wyposażeniem, 3 szafy ubraniowe w stałej zabudowie oraz szafy w łazience. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– taras
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależny komórka lokatorska oraz pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne miejsca parkingowe na zewnątrz budynku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1170)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl