slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 1,47 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 147 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowano do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla ludzi aktywnych. Dużym udogodnieniem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży jest z pewnością zainstalowane w jego wnętrzu ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM ZERO: łazienka + salon + taras + garderoba + gabinet + kuchnia
POZIOM JEDEN: 2 sypialnie dodatkowe ze wspólną łazienką + sypialnia główna z łazienką i garderobą+ pralnia
POZIOM DWA: pomieszczenie techniczne z zainstalowanym piecem gazowym i jednostką rekuperacyjną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego osiedla, przy Bulwarach Wiślanych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada prywatny ogród, zaplecze techniczne i miejsce parkingowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca prostotą i minimalizmem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zostały zaaranżowane przez zawodowych architektów. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26161)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl