zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Budynek planowany do oddania w 2021 roku o jednej kondygnacji. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 545 tys. złotych (7 676 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 71 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Z okiem rozpościerają się przepiękne widoki na góry i Krajobrazowy Park Beskidzki. W pobliżu liczne strefy sanatoryjno-wypoczynkowe i wyciągi narciarskie.  itp. To wyjątkowo elitarna, willowa okolica. Blisko centrum miasta. Właściciele aut docenią miejsca postojowe (dodatkowo płatne 10 tys. zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: wiatrołap + hol + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon
KONDYGNACJA 2: 2 pokoje + łazienka.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26285)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl