stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Inowrocławiu

Apartament na sprzedaż w Inowrocławiu

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 270 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 72,68 metra kwadratowego. Luksusowy apartament znajduje się w niezwykle atrakcyjnej okolicy i spokojnym sąsiedztwie.

Ekskluzywny apartament niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Do luksusowego apartamentu przynależy piwnica o powierzchni 7,82 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z częściowym umeblowaniem/wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + balkon + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój + kuchnia + jadalnia.

Ekskluzywny apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatne konsultacje z doradcą odnośnie kredytu hipotecznego – 28 banków w jednym miejscu. (037-2674)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 590