nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Kaliszu

Apartament na sprzedaż w Kaliszu

Luksusowy apartament trzypokojowy w Kaliszu (wielkopolskie) za 229 tysiąca złotych miesięcznie do sprzedaży.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze 11kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 48 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + kuchnia + łazienka z wc + 2 sypialnie. Do luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Dużą zaletą luksusowego apartamentu jest na pewno jego atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum. Nieopodal kompletna infrastruktura w postaci szkół, przedszkoli, sklepów, marketów, punktów handlowo-usługowych itp. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem, oświetleniem, tekstyliami oraz dekoracjami. Co ważne – meble oraz inne elementy są całkiem nowe i dotychczas nie były używane.

Ekskluzywny apartament o bardzo przestronnym i słonecznym wnętrzu po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz telekomunikacyjną. Luksusowy apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. (189-544)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 511 401 023