przestronny salon w komfortowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Legnicy

Apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy

Luksusowy apartament trzypokojowy o powierzchni 119 m2 w okolicach Legnicy (dolnośląskie) w cenie 420 tysięcy zł na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2001 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z uwzględnionymi już w cenie meblami kuchennymi, sprzętem AGD oraz garderobą w sypialni. Cena ekskluzywnego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Luksusowy apartament ogrzewany z własnego, 2-funkcyjnego pieca gazowego. Ekskluzywny apartament poszczycić się może niezwykle wysokim standardem oraz materiałami wykończeniowymi najlepszej klasy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + garderoba. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz zapraszam na jego prezentację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1397)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227