komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Legnicy

Apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy

Luksusowy apartament sześciopokojowy w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 350 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na wysokim parterze dwukondygnacyjnego budynku z 1980 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 132,27 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Cena ekskluzywnego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Dotychczasowy właściciel dopuszcza pozostawienie części lub całości znajdującego się w luksusowym apartamencie wyposażenia po negocjacjach.

Kolejnym, mocnym atutem luksusowego apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu. Natomiast gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnego apartamentu są antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wnętrze luksusowego apartamentu wyróżnia się niezwykle oryginalnym oświetleniem halogenowym oraz powieszanymi sufitami. Luksusowy apartament bezczynszowy. Garaż w bryle budynku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie:
APARTAMENT I: kuchnia + wiatrołap + 4 pokoje + 2 przedpokoje + łazienka z wc
APARTAMENT II: 2 pokoje + przedpokój + kuchnia + komórka.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1417)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227