stylowe wnętrze salon w ekskluzywnym apartamencie w Świnoujściu do sprzedaży

Apartament na sprzedaż w Świnoujściu

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Świnoujściu (zachodniopomorskie) za 499 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 78,79 metra kwadratowego. Luksusowy apartament z opcją przearanżowania układu pomieszczenie na cztery pokoje.

Ekskluzywny apartament mieści się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Kolejnym atutem luksusowego apartamentu jest na pewno jego niecodziennie wysoki standard wykończenia, atrakcyjna cena oraz najlepszej klasy wykorzystane materiały i surowce. Ponadto ekskluzywny apartament objęty jest popularnym wśród klientów programem „0% prowizji”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 łazienki + sypialnia + jadalnia + kuchnia + przedpokój. Ekskluzywny apartament po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wstawione zostały nowe okna termoizolacyjne, założono rolety oraz zamontowano nowe drzwi wewnętrzne. Dodatkowo wymieniono wszystkie instalacje. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. (105-9563)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl
Tel. +48 792 929 119