ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 205 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 32 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z pozostawieniem umeblowania (po negocjacji z właścicielem i dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + sypialnia + kuchnia + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica. Wnętrze luksusowego apartamentu ogrzewane elektrycznie (na podłogach są podgrzewane maty). Luksusowy apartament przeszedł generalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, na ścianach położone gładzie, a na podłogach wysokiej klasy panele itp.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone w najwyższym standardzie, w nowoczesnym, skandynawskim designie. Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-9625)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
Tel. +48 575 980 270