komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu w Szczecinie na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 525 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na piątym piętrze sześciokondygnacyjnego budynku z 2008 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 60 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy wschód i zachód. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z zawartym w cenie kompletnym umeblowaniem, zabudową stałą a także sprzętem AGD renomowanych producentów (niektóre wciąż na gwarancji).

Ekskluzywny apartament zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Luksusowy apartament zaprojektowany i wykończony jest w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów. Ekskluzywny apartament składa się z:
– salonu:
– pokoju
– aneksu kuchennego
– łazienki z wc
– tarasu
– ogrodu zimowego
– przedpokoju
– sypialni.

Prestiżowa lokalizacja na terenie strzeżonego, zamkniętego i monitorowanego osiedla to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu. Ekskluzywny apartament gotowy do natychmiastowego wprowadzenia się przyszłych właścicieli. Z okien roztacza się imponujący widok na Odrę oraz miasto. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu (105-9645)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999