slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 418 tys. zł (7 085 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 59 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół: balkon + 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój + kuchnia + salon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa (domofon). Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno pobliski plac zabaw, zmotoryzowanych ucieszą parkingi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także imponującą lokalizacją w otoczeniu placówek edukacyjnych, obiektów sportowych, placówek handlowo-usługowych sklepów, marketów, dyskontów znanych marek, placówek medycznych i aptek.

Skorzystaj z naszej ponad dziesięcioletniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz wieloletniego doświadczenia w branży kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Współpracujemy z 15 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1525)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl