po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2007 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 646 tys. złotych (8,5 tys. zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 76 mkw. Cena luksusowego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem postojowym (dodatkowo płatne), a także komórką lokatorską (również dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może z pewnością doskonałą lokalizacją blisko centrum, z dogodnym dojazdem do autostrady. W najbliższej okolicy niezbędna infrastruktura: parki, żłobek, przedszkole, piekarnia, przychodnia zdrowia, sklepy, apteka, salon fryzjerski, szkoła etc. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + jadalnia + przedpokój + wc + balkon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są przestrzenne, słoneczne i wygodne.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16207)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl