słoneczny, jasny i widny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 500 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 37,2 mkw. a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1970 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w centrum miasta oraz rozkładowym układem pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Ogrzewanie miejskie. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 400 zł/m-c. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe przy budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w otoczeniu bogatej infrastruktury, tj.
– przedszkoli
– szkół
– ośrodka zdrowia
– sklepów
– parków.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany osobom, które szukają komfortu, prestiżu, elegancki, przestrzeni i znakomitej lokalizacji. Luksusowy apartament na wynajem stanowi również doskonałą propozycję dla inwestora. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12815)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl