slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 300 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 33 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2018 roku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia naszpikowany nowoczesną techniką (opcja dostępu do światłowodu). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa designerskim projektem wnętrza, gdzie znajdziemy: sypialnię + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój + balkon + łazienkę. Wszystkie pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są estetycznie urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie na zasadach najmu okazjonalnego (u notariusza).

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do zamożnych, pracujących osób nieposiadających zwierząt. Właściciele aut mają do dyspozycji przynależne miejsce postojowe. W hali garażowej znajduje się dodatkowo aneks magazynowy. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje doskonałą lokalizacją na zamkniętym terenie nieopodal znanego parku. Luksusowy apartament do wynajmu oferuje nowym najemcom bezpieczeństwo i najwyższy poziom życia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-5054)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl