slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Katowice

Apartament na wynajem Katowice

Luksusowy apartament do wynajęcia w Katowicach (śląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 3 500 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 43,5 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na 5 piętrze w 7-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany przez znanego architekta wnętrz (prezentowane wizualizacje mogą nieznacznie odbiegać od końcowego wykończenia). Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszej prezentacji komfortowym, eleganckim i na wskroś nowoczesnym projektem wnętrza, gdzie znajdziemy: pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + przedpokój + balkon/loggię + łazienkę. Ciekawym elementem zastosowanym we wnętrzu oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest sterowane pilotem oświetlenie w sypialni, co umożliwia zapalenia nastrojowego światła w różnych kolorach. Amatorzy najnowszych technologii docenią z kolei ultraszybki światłowód.

Luksusowy apartament do wynajmu nowy i dotychczas niewynajmowany. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do majętnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu żucia w otoczeniu natury a zarazem nieopodal centrum. Luksusowy apartament na wynajem oferuje mieszkańcom niezapominane widoki z okien na staw. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje życie na światowym poziomie w poczuciu bezpieczeństwa i najwyższego komfortu. Znajdziemy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzację. Luksusowy apartament do wynajęcia zakwalifikował się do programu „0% prowizji od najmującego”. Oznacza to, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na stronę wynajmującą (właściciela).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4922)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl