zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2003 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,5 tys. złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 120 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł.

Ekskluzywny apartament na wynajem jest całkowicie umeblowany. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą dwa poziomy:
POZIOM JEDEN: pokój gościnny + łazienka + aneks jadalny + kuchnia + balkon
POZIOM DWA: garderoba + łazienka + 3 sypialnie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2117)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl