3 ujęcia luksusowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2012 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w jednokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 46 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym miejscem parkingowym i piwnicą. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Minimalny okres wynajmu tego luksusowego apartamentu to pół roku. Właściciel preferuje najem okazjonalny.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– łazienka z wc
– aneks kuchenny
– sypialnia
– jadalnia
– pokój dzienny.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są umeblowane i wyposażone w sprzęty RTV/AGD + przedmioty codziennego użytku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3346)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl