przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Budynek z 1999 roku o 2 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 3 000 złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 110 mkw.

Luksusowy apartament do wynajęcia obejmujący przestronne piętro ekskluzywnej rezydencji (niezależne wejście). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 4 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
– korytarz
– balkon.
Warto podkreślić, że w luksusowym apartamencie na wynajem kuchnia jest kompletnie wyposażona i umeblowana, natomiast pokoje są nieumeblowane. Właściciele dopuszczają możliwość korzystania z ładnej działki oraz wiaty na samochód (warunki do ustalenia). Długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zamyka atrakcyjna lokalizacja we wschodniej części miasta, w cichej i spokojnej okolicy.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4919)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl