komfortowe wnętrze pokoju dziennego w luksusowym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 999 złotych miesięcznie a także wygodna powierzchnia 48 mkw. w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne czwarte piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może wieloma udogodnieniami, jak np. komórka lokatorska (4,02 mkw.), miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne), klimatyzacja, usługi consierge’a.  Ogromnym plusem luksusowego apartamentu do wynajęcia jest także korzystna lokalizacja w centrum. Do tego warto dodać kompletne umeblowanie i nasłonecznienie wnętrza. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój
– loggia
– kuchnia
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom najwyższy standard życia, a także duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11302)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl