po lewej pokój gościnny, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 3 000 złotych miesięcznie, 4 pokoje, powierzchnia 70 mkw. a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– sypialnia
– pokój
– pomieszczenie gospodarcze
– kuchnia
– jadalnia
– łazienkę.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt gospodarstwa domowego.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (alarm, monitoring). W poczet zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaliczyć należy również znakomitą lokalizację w cichej i spokojnej okolicy. Do pobliskiego jeziora jest tylko 10 minut samochodem. Tak samo do centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11726)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl