komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu w Częstochowie

Apartament na wynajem w Częstochowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Częstochowie (śląskie) za 2,46 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 85 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, jednak właściciel nie pozwala na trzymanie w nim zwierząt.

Ekskluzywny apartament bez kuchni, reszta pomieszczeń prezentuje się następująco: gabinet + przedpokój + salon + balkon + 2 pokoje + łazienka. Luksusowy apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Długa listę zalet ekskluzywnego apartamentu zamyka atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja 5 minut od ścisłego centrum miasta. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznej opłaty czynszowej.

W razie wszelkich pytań o luksusowy apartament proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy (188-1774)

Kontakt:
e-mail: mm.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 591