widok od frontu na ekskluzywny dwór do sprzedaży warmińsko-mazurskie

Dwór do sprzedaży warmińsko-mazurskie

Luksusowy dwór do sprzedaży na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Ekskluzywny dwór na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 815 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 80 000 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowego dworu. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywny dwór do sprzedaży pochodzi z 1821 roku. Dziesięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 950 tys. złotych, wygodny metraż 1 165 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się ponadprzeciętnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pensjonat prestiżowy domu seniora albo pensjonat. Dodatkowym atutem jest fakt, że właściciel dysponuje pełną dokumentacją, jak i koncepcją zagospodarowania. Luksusowy dwór na sprzedaż wpisany został do rejestru zabytków i pozostaje pod opieką lokalnego konserwatora.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym dworze do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: basen + sauna + łazienka + siłownia + kuchnia + spiżarnia + warsztat + pralnia + kotłownia
KONDYGNACJA 0: łazienka + 2 sypialnie + pomieszczenie klubowe + gabinet + sala bawialna + jadalnia + kuchnia + garderoba + hol
KONDYGNACJA 1: 5 sypialni.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży obecnie jest w trakcie prac remontowych. Luksusowy dwór na sprzedaż otacza przepiękny park z 2 stawami. Na koniec warto zauważyć, że ekskluzywny dwór do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego majątku szlacheckiego projektu znanego architekta niemieckiego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1059)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl