slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Ekskluzywny dom na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny dom na sprzedaż Kwidzyn

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dom do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy dom na sprzedaż położony na wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 723 zł/m2. Ekskluzywny dom do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 220 mkw. luksusowej powierzchni, 4 pokoje na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowy dom na sprzedaż pochodzi z 1985 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywny dom do sprzedaży dedykowany jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowego domu na sprzedaż to 599 000 zł.

Luksusowy dom na sprzedaż zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny dom do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją w oazie ciszy i spokoju. Wokół przepiękne, malownicze krajobrazy. Okolica zachęca do aktywności fizycznych, wycieczek rowerowych oraz spacerów. Luksusowy dom na sprzedaż olśniewa zadbaną i wypielęgnowaną działką z bajecznym ogrodem, gdzie znajdziemy: krzewy, rośliny rabatowe, drzewa oraz inną dopasowaną do siebie roślinność.

Ekskluzywny dom do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. zastosowaniu nowoczesnych technologii, jak np. panele słoneczne. Luksusowy dom na sprzedaż adresowany do dobrze sytuowanych klientów, którzy chcą mieszkać w bezpiecznej i cichej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Zmotoryzowani docenią garaż w bryle budynku. Ekskluzywny dom do sprzedaży oczarowuje kameralnym i gustownie zaprojektowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: 4 pomieszczenia;
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + toaleta + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia;
PIĘTRO: łazienka + 3 pokoje.
Dla posiadaczy samochodów przygotowano garaż w bryle budynku.

Luksusowy dom na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację. Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją. Kupując ten ekskluzywny dom z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego domu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego domu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5538)

Kontakt:
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com