slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 1 800 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 25 966 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy pięćdziesiąt pokoi na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 500 tys. zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 278 zł/m2.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim dużym potencjałem. Luksusowy pałac na sprzedaż był w bardzo dobrym stanie jeszcze do końca XX wieku przed pożarem. Do dziś jednaj wyróżnia się wspaniałą architekturą i wieloma detalami jak nadokienniki, gzymsy, portyk kolumnowy, wykusz, taras. Duże wrażenie robią także 2 kwadratowe wieże wtopione w bryłę budynku oraz czterospadowy dach z mansardami.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy pałac na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego zespołu pałacowo-parkowego i jest wpisany do rejestru zabytków (strefa „A” ochrony konserwatorskiej + strefa „OW” obserwacji archeologicznej).

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnego pałacu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży raz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (010-3704)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl