frontowa elewacja luksusowego pałacu do sprzedaży w województwie lubelskim

Pałac na sprzedaż w woj. lubelskim

Luksusowy pałac na sprzedaż w województwie lubelskim. Ekskluzywny pałac do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1800 roku. Cena za metr kwadratowy wynosi 3 182 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnym pałacu do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,5 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 100 m2. Wszystkie atuty oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 55 900 m2.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może wspaniałą historią związaną z największymi nazwiskami polskiej magnaterii tamtych czasów. Dla przykładu ziemie te w osiemnastym wieku należały do słynnej rodziny Czartoryskich. Luksusowy pałac na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań łącznie z: parkiem, dwoma budynkami gospodarczymi oraz zabytkową stajnią (zwaną oranżerią). Warto nadmienić, że park uchodził wtedy za najpiękniejszy na całej Lubelszczyźnie.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany do osób, które szukają wspaniałej architektury, walorów historycznych oraz kontaktu z Naturą. Warto zaznaczyć, że luksusowy pałac na sprzedaż posiada kompletną dokumentację konserwatorską z koncepcją projektu nowoczesnego centrum szkoleniowo-konferencyjno-hotelowego.

Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-191)

Kontakt:
e-mail: a.grzywacz@wgn.pl