widok z boku na bryłę luiksusowego pałacu do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 3,89 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 1 945 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 2 000 m2 na okazałej działce liczącej 43 500 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pokoi rozłożonych na dwóch kondygnacjach. Rok budowy – 1678. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży będący częścią prestiżowego zespołu pałacowo-parkowego wyróżnionego w przewodniku po Wielkopolsce jako trzeci z najpiękniejszych obiektów pałacowych. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się barokową architekturą z dobudowanymi ćwierćkolistymi, parterowymi galeriami oraz wieżami bramnymi. Ekskluzywny pałac do sprzedaż pochwalić się może imponującą historią i olbrzymim, marketingowym potencjałem. Doskonale nadaje się pod:
– klinikę medycyny estetycznej
– ośrodek leczenia uzależnień
– budynek opieki osób starszych
– centrum konferencyjne
– hotel z restauracją
– miejsce do organizacji wesel i innych uroczystości).

Luksusowy pałac na sprzedaż składa się m.in. z następujących pomieszczeń i pokoi:
– mansardowe pokoje z możliwością zaadaptowania kolejnych na poddaszu
– siedem sal konferencyjnych na piętrze
– 3 sale konferencyjne na parterze
– antresola.

Luksusowy pałac na sprzedaż znajduje się w środku pięknego parku z aleją lipową, klombami i alejkami. Park pierwotnie był francuski, ale w dziewiętnastym wieku został przekształcony na krajobrazowy. Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna – sprzedaży tego ekskluzywnego pałacu. Zajmiemy się również przygotowaniem niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą i obsługą formalnoprawną całej transakcji. Gwarantujemy efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na jego zakup. Zapraszamy na prezentację luksusowego pałacu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2093)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl