słoneczny pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku oferty wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 200 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 5 pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 630 000 zł (3 150 zł/m2). Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 417 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż liczy 3 kondygnacje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją komfortową lokalizacją w zacisznej okolicy, nieopodal centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie odremontowana i w pakiecie z częściowym umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + taras + kuchnia + łazienka + pokój gościnny + korytarz
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + taras + 2 pokoje + łazienka + korytarz.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z niezwykle użytecznym pomieszczeniem gospodarczym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13022)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl