elegancki kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 749 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 283 m2, a także ciekawa cena 1,249 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1998 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 263,03 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem – idealnie nadaje się pod cele inwestycyjne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe oraz wideodomofon. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM -1: sauna + pokój + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + garaż
POZIOM 0: open space: hol + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + antresola
POZIOM 1: strefa relaksu: komunikacja + 2-poziomowy pokój + pokój kąpielowy + garderoba + balkon + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w centrum miasta. Wokół sklepy, dyskonty, restauracje, punkty usługowe, centra handlowe, kluby fitness. Dużym atutem są również rozległe tereny rekreacyjne. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Na uwagę zasługuje natomiast obsadzona bogatą roślinnością działka. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z prywatną sauną i tarasem. To oferta dla miłośników dużych przestrzeni i nieszablonowych rozwiązań.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13149)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl