kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 599 000 złotych. Metraż 188 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 186 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2008. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2752-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób ceniących prestiż, komfort, wygodę oraz bliski kontakt z naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest bowiem idealnie wkomponowana w malowniczą działkę w cichej i spokojnej okolicy, skąd roztacza się widok na pola i tereny zielone. Przy działce las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA: hall + pomieszczenie gospodarcze/spiżarnia + pralnia + biuro
PARTER: wiatrołap + kuchnia + jadalnia + salon + taras + sypialnia +2 pokoje + hall + łazienka + wc

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej. Meble kuchenne zamawiane na wymiar w pełnej zabudowie wraz ze sprzętem AGD, zarówno jak i pozostałe meble, są wliczone w cenę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaż znajduje się nieopodal sklepów, ośrodka zdrowia, przedszkola, szkoły, gimnazjum, kościoła, policji oraz placu zabaw dla dzieci. Dzięki otwartej przestrzeni oraz doskonale rozmieszczonym oknom, luksusowa rezydencja na sprzedaż jest wyjątkowo jasna i słoneczna. Cena ekskluzywnej rezydencji do rozsądnej negocjacji. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11849)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl

x (x)