okazała bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Cieszyn

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Cieszynie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 690 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 530 m2 powierzchni posadowiona na działce 2496 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 12 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1935. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 189 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (firma, placówka oświatowa, gabinety lekarskie, pod wynajem etc.). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią duży, utwardzony parking.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1:
– hol
– kuchnia
– łazienki
– szatnia
– 4 sale
KONDYGNACJA 2:
– hol
– łazienka
– 4 sale
KONDYGNACJA 3:
– hol
– 2 kuchnie
– łazienka
– 3 sale.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została zgłoszona do rejestru zabytków ze względu na zniżkę w podatku od nieruchomości, którą ma obecny najemca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcją przejęcia wraz ze wspominanym, obecnym najemcą. Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25895)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl