przestronny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 135,95 m2, a także ciekawą ceną 689 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 116 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 068 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją przepiękna, zieloną działką i atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu rozwinięta infrastruktura: place zabaw., obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne, sklepy etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z pomocniczymi budynkami gospodarczymi.  Cały teren jest ogrodzony, a za zapewnienie wysokiego poczucia bezpieczeństwa odpowiada miłe, spokojne sąsiedztwo plus solidne ogrodzenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki poziom komfortu dzięki centralnej klimatyzacji oraz ogrzewaniu podłogowemu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– pokój dzienny
– taras
– kuchnia
– łazienka
– 4 pokoje
– garderoba.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie kuchni. Pozostałe elementy wyposażenia do negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia, a także inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biur nieruchomości działających na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (143-2806)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl