widok od strony ulicy na luksusową rezydencję do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 299 000 EUR (1 303 640 złotych), co daje atrakcyjną cenę za metr 12 907 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 101 mkw. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 180-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności miłośników golfa, bowiem w pobliżu mieści się wiele mistrzowskich pól. To również znakomita propozycja dla wielbicieli kontaktu z Naturą (na słonych jeziorach występuje mnóstwo flamingów i innych gatunków dzikiej przyrody). Tych ostatnich ucieszy wiadomość, że w 1986 roku Światowa Organizacja Zdrowia zaleciła śródziemnomorski klimat tego obszaru jako jeden z najbardziej zdrowych na świecie.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + taras + 2 łazienki
KONDYGNACJA 2: solarium na dachu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa od pierwszego spojrzenia nowoczesną architekturą, a także elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla. Przy luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się basen oraz ogród.  Nasze biuro zapewnia całkowitą obsługę klienta: prezentację uprzednio wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-94)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)