okazała bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2010 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 393 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 895 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 140 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 424 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją nowoczesnością, elegancką i przestronnymi, słonecznymi wnętrzami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również znakomitą lokalizacją (3 km od centrum) w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka
– wiatrołap
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– 3 balkony
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i wygody. Dla przykładu rozprowadzono tu ogrzewanie podłogowe. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji obejmuje meble kuchenne wraz ze sprzętem. Pozostałe elementy umeblowania pozostają do uzgodnienia z właścicielem. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno opcja dostawienia garażu z boku budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również wspaniałą lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki jest szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy i markety. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8995)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl