stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Powierzchnia 204 metry kwadratowe, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1997 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 000 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie 749 tys. złotych, co daje 3 672 zł za metr kwadratowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponująca działką z przepięknym ogrodem oraz lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej lokalizacji. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy duży, 2-stanowiskowy garaż oraz dodatkowe cztery miejsca postojowe na wybrukowanym podjeździe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż są bardzo słoneczne dzięki dużej ilości okien:
POZIOM -1: kotłownia
POZIOM 0: wiatrołap + hol + łazienka + kuchnia + pokój dzienny
POZIOM 1: łazienka + garderoba.

Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8551)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl