slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 720 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 240 m2 powierzchni posadowiona na działce 729 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 000 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po zmianie aranżacji pomieszczeń celem uzyskania jeszcze większego komfortu, przestrzeni i funkcjonalności. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon;
– aneks kuchenny;
– taras;
– łazienka;
– schowek/pralnia;
– pokój;
PIĘTRO:
– 2 pokoje;
– schowek;
– łazienka;
– sypialnia;
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie. W jej wnętrzu zamontowano między innymi ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 4 miejsca postojowe na podjeździe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoją malowniczą lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wokół pola, lasy.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9274)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl