stylowy pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 488 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 306 m2, a także ciekawa cena 750 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1998 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 215 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA:
– kuchnia
– garaż
– pokój dzienny
– łazienka
– komórka
– wc dla gości
ŚRODKOWA KONDYGNACJA:
– korytarz
– kuchnia
– pokój dzienny
– taras
– hol
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA:
– 3 sypialnie
– łazienka
– poddasze.

Więcej informacji udzielę Państwu na prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na którą serdecznie zapraszam. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2634)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl